- Hej, zic prietenos.
- Hej, zice zâmbind şi doamna frizer.
- Aş dori şi eu o tunsoare, vă rog.
- Ah ... nu se poate azi ... dânsa e o prietenă ...
- Nu vreţi să ne-mprietenim?
O să merg netuns la petrecerea de ziua şefului.
Ah, şi ieri n-am fost impresionat. Un foc cam timid şi destul de multă lume adunată la nişte concerte de muzică care nu mi-a plăcut. Dar lor le plăcea.
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu