Ce-i drept, am mai primit o invitaţie anul trecut, într-o barcă tot sub pavilion românesc, dar n-am putut s-o onorez din motive indubitabile de mahmureală acută.
Am aplicat ideea mea de navigat şi cunoştiintele acumulate până în prezent, şi anume am stat pe cur în barcă, cu vesta de salvare pe mine, am băut gin tonic şi-am făcut poze superbe. Dar asta era deja implicit.
Va urma.
Un comentariu:
da...mahmureala face ravagii...trebuie facut ceva in privintza asta
Trimiteți un comentariu