A urmat dialogul:
eu: Ne cunoaştem din afara fb ?Deci, ignore.
ea: Sal. Nope!
eu: Şi de ce doreşti să ne-mprietenim pe fb ?
ea: apasă Ignore şi gata :)
eu: S-a făcut. M-ai convins.
ea: deal
Să mai lucreze şi fetele la procesul de seducţie prin comunicare.
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu