Muzica e cadenţată şi tare. Selecţia e bună ... some of them want to abuse you ... some of them want to be abused.
O doamnă în roşu zice în microfon chestii neînţelese (de mine) în suedeză. Din când în când se ridică şi ridică şi vocea: KOM NU ... JAAAAA ... BRAAAA.
Ne îmbie şi pe noi să ne ridicăm. E bine, că pot să-mi scot pantalonii din fund.
Un ansamblu de popouri saltă în faţa mea. Unul mai mare decât celălalt.
Pulsul e ridicat. Tricoul musteşte de transpiraţie.
Ce frumos e la spinning!
luni, 26 aprilie 2010
Abonați-vă la:
Postare comentarii (Atom)
Un comentariu:
Si domol sudoarea curgea...
Trimiteți un comentariu