Home
Posts RSS
Blogger
Paul scrie
skip to main
|
skip to sidebar
vineri, 23 aprilie 2010
Tenis la dublu disproporţionat
Azi a ieşit lumea să joace tenis afară. Şi-au adus şi părinţii. Semn c-a venit primăvara.
Şi la noapte cică nici nu mai ninge.
2 comentarii:
Unknown
spunea...
pare c-a venit vara, ce mai...
24 aprilie 2010 la 20:25
Paul Marculescu
spunea...
In Stockholm, vara e cea mai lunga zi din an.
25 aprilie 2010 la 23:59
Trimiteți un comentariu
Postare mai nouă
Postare mai veche
Pagina de pornire
Abonați-vă la:
Postare comentarii (Atom)
Entries
Labels
alcool
(2)
America de Sud
(1)
aventură
(5)
Berlin
(2)
bucurii diverse
(12)
cosmetică
(1)
cu barca
(1)
domestice
(3)
dragoste cu năbădăi
(3)
facebook
(1)
filme
(1)
foto
(3)
în alergare
(3)
meteo
(2)
muzică
(6)
Pe bicicletă
(1)
povestiri în zbor
(1)
restaurant
(1)
sală
(2)
sărbătoare
(2)
sport
(5)
Stockholm
(20)
Suedia
(7)
treburi româneşti
(7)
Voiaj
(2)
Blog Archive
martie
(1)
decembrie
(1)
iulie
(1)
iunie
(1)
februarie
(1)
noiembrie
(1)
octombrie
(1)
august
(1)
iulie
(1)
iunie
(2)
mai
(1)
aprilie
(1)
februarie
(1)
ianuarie
(2)
noiembrie
(1)
septembrie
(1)
august
(4)
iulie
(2)
iunie
(2)
mai
(6)
aprilie
(10)
Copyright 2009
Paul scrie
Template by
freethemelayouts
| Blogger theme
by
BloggerThemes
2 comentarii:
pare c-a venit vara, ce mai...
In Stockholm, vara e cea mai lunga zi din an.
Trimiteți un comentariu