asphalt tango production zice:
Dear Paul Marculescu,
yes - the concert will happens - but we can't provide you with the
information your required. We are the management of the band and
not the local promoter. However I have informed our Skandinavian
agent to solve the link at the clubn website.
Best regards.
Apoi agentul în cauză scrie şi el:
Yes..it is happening!
I will inform Göta Källare...
Deci, staţi fără grijă, rămâne cum am stabilit. Între timp, taga daga daga dam pe youtube:

Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu